Sylvia & RobGitarnik – nowy teledysk „Po prostu przytul mnie”

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Duet Sylvia & RobGitarnik powracają z nowym magicznym i zmysłowym singlem „Po prostu przytul mnie” – premiera teledysku!

Sylvia & RobGitarnik debiutowali razem na polskim rynku muzycznym w roku 2009 singlami „W pożegnaniach” i „Dzikość serca moja obsesja”. Od roku 2013 wydali wiele singli takich jak: „Ty i mój sen”, „Odnajdziemy się” czy „Dziś w nocy”, które odniosły ogromny sukces medialny. Znalazły one swoje miejsce na wielu ogólnopolskich składankach, grane były przez regionalne i lokalne rozgłośnie radiowe w całej Polsce oraz w polonijnych stacjach radiowych w USA, Anglii oraz Szkocji, gdzie windowały na najwyższe miejsca list przebojów.

Oficjalny kanał Sylvii na youtube przekroczył ponad milion wyświetleń oglądalności. Sylvia wystąpiła również w 9 edycji MBTM.

Przytulając się do ukochanej osoby czujemy się ciepło, miło, bezpiecznie… jak w domu! Tak, to najcudowniejsze uczucie jakie może nas spotkać! Bezcenne! A esencję tego możecie usłyszeć i zobaczyć w najnowszym teledysku do singla „Po prostu przytul mnie”.

[quote_center]ZOBACZ TELEDYSK „Po prostu przytul mnie”[/quote_center]

REKLAMA
loading...
loading...