Doda zagra w kolejnej części “Pitbulla”

Doda
Doda "Nie pytaj mnie" (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)

Niestety, Patryk Vega nie stanie za kamerą kolejnej części “Pitbulla”. Informację przekazała Doda, która z kolei zdradziła, że wystąpi w obrazie.

– Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części “Pitbulla” – napisała na Facebooku. – Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii, do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku. Bardzo mi przykro, że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie. Mam jednak nadzieję, że z nowym reżyserem złapię – podobnie jak z Patrykiem – superchemię.

Doda z zespołem Vigrin nagrała piosenkę “Niebezpieczna kobieta” do ostatniego obrazu z serii – “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Wideo do kawałka można obejrzeć poniżej.

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – “Pitbull. Nowe porządki”. Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło gościło w listopadzie 2016 roku.

Patryk Vega ostatnio pracował z Ewanem McGregorem przy krótkometrażówce “Czerwony punkt”. Na oficjalnej stronie można znaleźć zwiastun produkcji i galerię zdjęć. Premiera planowana jest na 15 lutego.

Doda niedawno zapowiedziała, że zagra w sitcomie “Daleko od noszy”. 10 listopada 2016 roku ukazał się nowy album reaktywowanej grupy Vigrin, “Choni”.

Dorota Rabczewska, jak naprawdę nazywa się piosenkarka, ma już za sobą aktorski debiut – mogliśmy ją oglądać w “Sercu na dłoni” Krzysztofa Zanussiego. W tym też filmie można było usłyszeć jej piosenkę – “Rany”. Jej utwory znane są również widzom z komedii “Wkręceni” i “Kac Wawa”. Wystąpiła ponadto w spektaklu “Słownik ptaszków polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny, w Teatrze Imka w Warszawie.

ZOBACZ TELEDYSK
VIRGIN – NIEBEZPIECZNA KOBIETA

loading...
loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Doda
PODZIEL SIĘ