Taika Waititi kręci opowieść o małpie Michaela Jacksona

Taika Waititi kręci opowieść o małpie Michaela Jacksona
Michael Jackson z Bubbles

Taika Waititi, ostatnio zajęty superprodukcją „Thor: Ragnarök”, nakręci film o ukochanym szympansie Michaela Jacksona.

Scenariusz do obrazu zatytułowanego „Bubbles” napisał Isaac Adamson. Taika Waititi reżyserować będzie razem z Markiem Gustafsonem. Animowane dzieło ma przypominać klimatem „Anomalisę”.

– Wiele osób wie, że jestem wielkim fanem Michaela Jacksona, więc zadbam o to, by ten film oddawał szacunek Jacksonowi i jego spuściźnie – mówi Taika Waititi.

– Nie interesuje mnie biografia. Chcę opowiedzieć historię, która łączy fakty i fantazję o zwierzaku, który próbuje zrozumieć świat. To nie będzie historia Michaela Jacksona.

Król popu kupił szympansa z jednego z laboratoriów w Teksasie na początku lat 80. Małpa często podróżowała z gwiazdorem. Bubbles, jak nazywał się zwierzak, zamieszkał też w posiadłości wokalisty Neverland.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku po zatruciu propofolem. Jego ostatnia regularna płyta to „Invincible” z października 2001 roku. Przypomnijmy, że amerykański wokalista wylansował hity „Thriller”, „Bad”, „Beat It”, „Billie Jean” czy „Dirty Diana”.

Stacja Lifetime pracuje nad jego telewizyjną biografią – „Michael Jackson: Searching for Neverland”. Obraz ukaże historię muzyka z perspektywy jego ochroniarzy.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Skomentuj!

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ