Ania Dąbrowska, Sarsa i Sia na soundtracku “Porad na zdrady”

Ania Dąbrowska, Sarsa i Sia na soundtracku
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Znamy szczegóły ścieżki muzycznej do nowej komedii romantycznej “Porady na zdrady”. Ania Dąbrowska, Daria Zawiałów, Sarsa, Sia czy John Legend znajdą się na ścieżce dźwiękowej do filmu – premiera już 24 lutego.

Tego samego dnia do kin trafi nowy film Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich hitów jak “Tylko mnie kochaj”, “Dlaczego nie!”, “Nigdy w życiu!” oraz “Dzień dobry, kocham cię!”.

W rolach głównych występują Magdalena Lamparska (“Listy do M 2”, “Kochaj”) i Anna Dereszowska (“Lejdis”, “Dzień dobry, Kocham cię!”). Aktorkom partneruje duet: Mikołaj Roznerski (“7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, “Kochaj”) i Krzysztof Czeczot (“Pitbull. Nowe porządki”, “Singielka”).

W pozostałych rolach zobaczymy Weronikę Rosati jako amatorkę seksownych Latynosów oraz Tomasza Karolaka jako króla poczytnych poradników na temat związków, rozwiązków i wszystkiego innego.

Obrazowi towarzyszy ścieżka dźwiękowa. Na płycie znalazły się muzyka ilustracyjna autorstwa Rafała Kulczyckiego, polskie i zagraniczne przeboje (m.in. Daria Zawiałow – “Malinowy chruśniak”, Sia – “Cheap Thrills”) oraz premierowy, tytułowy utwór Ani Dąbrowskiej. – Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę “Dla naiwnych marzycieli” – opowiada wokalistka.

– Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał.

Tracklista:
1. Ania Dąbrowska – Porady na zdrady (Dreszcze)
2. Daria Zawiałow – Malinowy Chruśniak
3. Elle King – Ex’s and Oh’s
4. Sarsa – Zapomnij mi
5. Marika & Buslav – Trees
6. Sia – Cheap Thrills
7. Olly Murs – Dear Darlin’
8. I’m Feeling Good
9. We Can Fly
10. Martina M. – Cierpki
11. John Legend – All Of Me
12. Rafał Kulczycki – Intryga (muzyka ilustracyjna)
13. Rafał Kulczycki – Refleksja (muzyka ilustracyjna)
14. Rafał Kulczycki – Zdrada (muzyka ilustracyjna)
15. Rafał Kulczycki – Slow Life (muzyka ilustracyjna)
16. Rafał Kulczycki – Dylemat Fretki (muzyka ilustracyjna)

Soundtrack do filmu “Porady na zdrady” w wersji cyfrowej dostępny tutaj.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ