Miley Cyrus premierowo na Billboard Music Awards (WIDEO)

Miley Cyrus
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)

Miley Cyrus wraca do muzyki z singlem zatytułowanym “Malibu”. Telewizyjna premiera piosenki odbędzie się podczas Billboard Music Awards.

Miley Cyrus ogłosiła, że w czasie gali, która odbędzie się 21 maja, zaprezentuje “Malibu”. Gwiazda zamieściła na Instagramie krótką zapowiedź występu z fragmentem utworu i wideo.

Numer ma opowiadać o jej związku z gwiazdorem kina, Liamem Hemsworthem. Jak zapewnia artystka, piosenka ma znacznie różnić się od tego, co dotychczas proponowała. Singel powinniśmy poznać już dziś, 11 maja.

Cyrus i Liam Hemsworth po raz pierwszy zaczęli spotykać się w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu “Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Jej największym przebojem jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

#Malibu x #BBMAs 🌊 TV debut performance at the @BBMAs May 21 at 8e/5p on ABC!!! #1daytillMalibu

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

R E K L A M A » fotobudka na wesele

loading...
loading...
źródło:aka | billboard
PODZIEL SIĘ