Fisz i Emade grają T. Love (posłuchaj coveru „Frontline”)

Fisz i Emade
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawił się kolejny jubileuszowy cover piosenki T.Love. Tym razem z materiałem Muńka Staszczyka zmierzyli się Fisz i Emade.

Bracia Waglewscy wspierani przez gitarzystę Michała Sobolewskiego wykonali „Frontline”. Nagranie, w który Fisz w typowym dla siebie stylu używa megafonu, można sprawdzić poniżej.

Utwór jest częścią akcji T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity „Chłopaki nie płaczą”, „Warszawa”, „Wychowanie”, „Ajrisz”, „Nie, nie, nie”, „Stany” czy „King”. Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu „T.Love” ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Fisz i Emade to bracia, odpowiednio Bartosz i Piotr Waglewscy, synowie Wojciecha Waglewskiego. Kojarzeni głównie z hip-hopem w ostatnich latach chętnie brali udział także w rockowych projektach (Kim Nowak czy nagrana z ojcem płyta „Męska muzyka”). Ich dorobek zamyka płyta „Drony”, która ukazała się w październiku 2016 roku.

R E K L A M A » atrakcje na wesele

REKLAMA
loading...
loading...