„Black Lightning”: Marvin „Krondon” Jones III czarnym charakterem

Black Lightning: Marvin Krondon Jones III czarnym charakterem
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Obsada kolejnego serialu na podstawie historii z uniwersum DC Comics – „Black Lightning” – poszerzyła się właśnie o nazwisko Marvina „Krondona” Jonesa III.

Aktor i raper będzie się w serialu pojawiał regularnie jako czarny charakter – Tobias Whale.

– Bardzo się cieszę, że dołącza do nas Krondon – komentuje producent wykonawczy cyklu Salim Akil.

– Gdy zobaczyłem go w trakcie przesłuchania do roli, wiedziałem, że będzie wspaniałym Tobiasem. Jego autentyczna „wrażliwość ulicy” oraz inteligencja idealnie pasują do postaci Tobiasa i tego, jak jego postać rozwija się w serialu. Jego wygląd fizyczny jest dodatkowym atutem, dzięki któremu „Black Lightning” stanie się jeszcze bardziej ekscytującym i innym serialem.

Głównym bohaterem „Black Lightning” jest Jefferson Pierce, który przed laty porzucił swój kostium i sekretną tożsamość. Teraz jego córka Jennifer ma problemy z lokalnym gangiem. Bohater musi wrócić do akcji.

Produkcja bazuje na postaciach, które stworzyli Tony Isabella i Trevor Von Eeden. Realizacją i scenariuszem zajmą się Mara Brock Akil i Salim Akil. Znana m.in. z „House of Payne” China Anne McClain wcieli się w młodszą córkę Jeffersona – niezależną i wygadaną sportsmenkę Jennifer. Nafessa Williams („Code Black”, nowe „Twin Peaks”) zagra jej starszą siostrę Anissę, która stara się pogodzić wymagania szkoły medycznej i nauczycielki w szkole ojca. W komiksie obie dziewczyny idą w ślady ojca i przybierają pseudonimy Thunder i Lightning. W serialu zagra również Cress Williams.

Krondon znany jest jako członek kalifornijskiej hiphopowej grupy Strong Arm Steady.

▸ Przeczytaj również: Bryson Tiller, następca Drake’a i SZA w Polsce (data, miejsce, bilety)

R E K L A M A » zespoły weselne

REKLAMA
loading...
loading...