Afromental jest znany z tego, że potrafi dawać ludziom swoją muzyką mnóstwo pozytywnej energii, ale potrafią również wzruszać.

Dowodem na to jest piosenka „Differences” z albumu „Mental House”. Znalazła się na ścieżce dźwiękowej przepięknego filmu o miłości, „Chemia” w reżyserii Bartosza Prokopowicza. Bartosz Prokopowicz odpowiedzialny jest również za reżyserię teledysku do „Differences”.

W sieci dostępny jest już obraz, zawierający fragmenty filmu. Afromental współpracował z reżyserem po raz drugi. Wcześniej przy wideoklipie do „Mental House”.

„Chemia” zapowiadana jest jako najpiękniejszy polski film o miłości. Opowiada przejmującą historię, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia wyjątkowej osoby, Magdaleny Prokopowicz, żony reżysera. Magdalena zmarła na raka w 2012 roku. Była, między innymi, założycielką Fundacji Rak’n’Roll, propagatorką walki z nowotworami, apelowała do kobiet o regularne poddawanie się badaniom profilaktycznym.

Obraz „Chemia” wejdzie na ekrany polskich kin 2 października 2015 roku.

Album „Mental House”, z którego pochodzi utwór „Differences”, ukazał się 24 listopada 2014 roku i dotarł do dziewiątej pozycji na liście OLIS, najwyższej w ponad 10-letniej historii Afromental. To pierwszy w historii grupy album nagrany w całości „na setkę”.

ZOBACZ TELEDYSK
AFROMENTAL – DIFFERENCES

REKLAMA
loading...
loading...
PODZIEL SIĘ