Marilyn Manson odwołuje koncerty po wypadku

Marilyn Manson
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)

Marilyn Manson musiał odwołać kilka nadchodzących występów, po tym jak wielki rekwizyt przewrócił się na niego na scenie.

Podczas show Marilyn Manson wspinał się na metalową rzeźbę w kształcie pistoletów, która stanowiła część scenografii. Niestety po chwili dużych rozmiarów rekwizyt wywrócił się na rockmana. Muzyk został zabrany ze sceny na noszach, a następnie zawieziony do lokalnego szpitala.

Teraz rzecznik gwiazdora poinformował, że zaplanowane między 2 a 14 październikiem występu zostają przełożone na inny termin. – Manson ma nadzieję wkrótce wrócić na scenę, szczegóły przełożonych koncertów podamy wkrótce – powiedział przedstawiciel artysty.

6 października ukaże się nowa płyta Marilyn Manson, “Heaven Upside Down”. Zestaw promują single “We Know Where You Fucking Live” i “KILL4ME”.

Oto tracklista “Heaven Upside Down”:
1. Revelation #12
2. Tattooed in Reverse
3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
4. SAY10
5. KILL4ME
6. Saturnalia
7. JE$U$ CRI$IS
8. Blood Honey
9. Heaven Upside Down
10. Threats of Romance

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson “The Pale Emperor”.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

loading...
loading...
źródło:aka | pitchfork
PODZIEL SIĘ