Serwis TIDAL udostępnił przedpremierowo dla swoich użytkowników debiutancki album Antka Smykiewicza – „Nasz film”.

Dodatkowo, fani artysty będą mogli posłuchać utworu „Zostańmy w snach”, który będzie dostępny tylko w cyfrowej wersji albumu.

Premiera debiutanckiego albumu wokalisty została zaplanowana na 6 maja, jednak użytkownicy TIDALA już dzisiaj mogą się z nim zapoznać przedpremierowo.

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor oraz autor tekstów, który popularność zdobył między innymi dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu The Voice of Poland, zajmując w nim drugie miejsce.

Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawiają, że Antek to jeden z najlepiej zapowiadających się debiutów na naszej scenie muzycznej!

Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” spotkał się z pozytywnym odbiorem i uzyskał status platynowej płyty.

Drugi singiel – „Limit Szans” – zapowiadający nadchodzący album w równie szybkim tempie podbija listy przebojów największych rozgłośni w kraju. Wydawcą debiutanckiej płyty artysty jest Universal Music Polska.

Tracklista:

1. Pomimo burz
2. Obok ciebie
3. Jak sen
4. Limit szans
5. Nasz film
6. Przepraszanie
7. Już nie ty
8. Motyle
9. Poczuć cię naprawdę
10. Na rozstajach
bonus
11. Zostańmy W Snach

ZOBACZ TELEDYSK
ANTEK SMYKIEWICZ – POMIMO BURZ

POSŁUCHAJ ALBUMU
ANTEK SMYKIEWICZ – NASZ FILM

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!