„Love Me Like You Never Did” to najnowszy singiel Markusa Schulza – niemiecko-amerykańskiego DJa i producenta muzycznego, który od lat utrzymuje się w zestawieniu Top100 DJs wg DJ Mag!

Utwór promuje „Watch The World” – 6-ty album w karierze producenta, który ukaże się w serwisach cyfrowych już 29 kwietnia! Do współpracy przy „Love Me Like You Never Did” Markus Schulz zaprosił amerykańskiego wokalistę – Ethana Thompsona.

Razem stworzyli numer, który z pewnością będzie hitem nadchodzących miesięcy! Album “Watch The World” to prawdziwy popis umiejętności Markusa Schulza, ale też co może być dla wielu zaskoczeniem – tym razem producent współtworzył nie tylko kompozycje, ale też i teksty!

Płyta z jednej strony jest esencją brzmienia Schulza, a z drugiej producent nie boi się eksplorować nowych dla siebie terytoriów. Oprócz trance’owych numerów, na płycie nie zabrakło też bardziej nastrojowych momentów.

Wśród zaproszonych do współpracy gości na „Watch The World” pojawiają się zarówno znane nazwiska jak i debiutanci – m.in. Delacey, Andrei Eduard Platon, Lady V i Adina Butar, Mia Koo, Brooke Tomlinson, Trevon Trapper orz Ethan Thompson.

„Watch The World” to Markus Schulza w swojej najlepszej odsłonie!

POSŁUCHAJ SINGLA
MARKUS SCHULZ – LOVE ME LIKE YOU NEVER DID