Hanza ma przyjemność zaprezentować teledysk do trzeciego singla z debiutanckiej płyty “Bądź co bądź, pochopne wnioski” – ZEP!

Energia, żywe kolory, dynamika, pomysł i bajkowe postaci w niebanalny sposób oddają klimat utworu. W teledysku gościnnie wystąpił Titus z Acid Drinkers.

“Chcemy aby nasz odbiorca miał dobrą zabawę oglądając nasz klip i wkroczył z nami w świat pełen zaskakujących niespodzianek”.

Hanza to rockowy skład z Warszawy. Na muzycznej scenie zadebiutował 11 września 2015 r. płytą “Bądź co bądź, pochopne wnioski”, która zebrała wiele pozytywnych recenzji. Panowie mają za sobą kilkadziesiąt koncertów w różnych zakątkach kraju, a nawet za granicą (zagrali koncert w legendarnym klubie SO36 w Berlinie, gdzie spotkali się z fantastyczną reakcją publiczności).

Od początku istnienia zespół ten zdobył wiele nagród m. in zdobyli I miejsce w regionalnym etapie ogólnoświatowego festiwalu Emergenza 2014, tam również zostali ogłoszeni 3. najlepszym zespołem w zestawieniu ogólnopolskim.

Wiosna 2016 przyniosła zespołowi wiele dobrego. Przeszli Finału eliminacji do Przystanku Woodstock. Jurek Owsiak i spółka przesłuchali ponad 700 zespołów wybierając 27, które zaprezentują się na 3 krajowych koncertach. Hanza została zaproszona przez Taksidi na kwietniowy wyjazd do francuskich Alp. Zagrają tam koncert wraz z m.in Clock Machine czy Junior Stress. 17 kwietnia w klubie Stodoła w Warszawie supportowali polską legendę – Lady Pank. Obecnie, idąc za ciosem, kończą pisać piosenki na drugi album.

ZOBACZ TELEDYSK
HANZA – ZEP!