Muzyczna ikona i i wielokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, Janet Jackson, wypuściła nowy teledysk do kolejnego singla „Dammn Baby”.

Janet Jackson
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Klip został wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa. Za choreografię odpowiada Gil Duldalao przy wsparciu Luthera Browna i Denzela Chisolma. „Dammn Baby to doskonały letni hit” – komentują Jimmy Jam i Terry Lewis.

„Dzięki uznaniu nie tylko fanów Janet Jackson, ale i stacji radiowych numer przyczynił się do sukcesu całego albumu “Unbreakable”. Nie ma tutaj żadnych trików ani efektów specjalnych. Jest tylko Janet, wyglądająca pięknie i tańcząca tak jak to tylko ona potrafi. To jest dokładnie to, czego chcą fani”.

Album „Unbreakable” zdobył uznanie krytyków. Dziennikarz „Time” oklaskiwał krążek pisząc: „Stosownie do tytułu i kariery Janet Jackson, „Unbreakable” to kolekcja piosenek na temat ludzkiej wytrzymałości i poszukiwania miłości, zarówno tej wewnątrz, jak i na zewnątrz. Album jest pełen brawury i głębokich przemyśleń”.

„L.A. Times” dodało, że „Jackson czyni tak wiele ze swoim śpiewaniem – zmiany tonacji, zastosowanie wibrato, praca oddechem jak elementem perkusyjnym, dokładnie tak jak zwykł to czynić jej brat – dlatego też skutek jest nie mniej ni więcej tylko ekscytujący”.

ZOBACZ TELEDYSK
JANET JACKSON – DAMMN BABY