Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj podwójny bilet na koncert Grzegorza Kloc, który odbędzie się 12 maja br. w Warszawie, w klubie Stodoła!

Grzegorz Kloc zaprasza na specjalny koncert promujący nowy album pt. „Idę po wodzie”.

Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności muzycznej Grzegorza, ukazała się w formie CD i DVD.

Grzegorz Kloc-wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny. Ma na koncie trzy solowe albumy – „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie” oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce m. in.: z zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni.

Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.

Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje. Usłyszymy również utwory innych wykonawców. Gościnnie wystąpią: Kolah, Kaja Szafranek, Sylwia Piotrowska, Adrian Makar (zwycięzca programu „Mam Talent”). Koncert jest podsumowaniem 15 letniej działalności Grzegorza, dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.

Grzegorzowi na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kornel Popławski – gitara basowa, Konrad Zieliński – perkusja, Kuba Piotrowski – keyboard, Paweł Zaręba – gitara i wielu innych muzyków.

ZOBACZ TELEDYSK
GRZEGORZ KLOC – WSZYSTKO MAM W TOBIE

[dropcap]KONKURS[/dropcap]

Wygraj podwójny bilet: Grzegorz Kloc w Stodole, Warszawa

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady dostępne na naszym profilu Facebook pod tym linkiem.

Konkurs trwa do 11 maja 2016 r. do godz. 20:00 – ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 12 maja na naszej stronie.
Życzymy powodzenia!

[dropcap]WYNIKI[/dropcap]

Nagrodę wygrywa Maciek Tryc. Gratulujemy, prosimy o kontakt [email protected]