Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj najnowszy singiel Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem pt. „Warto Wierzyć” z autografem!

Utwór naładowany jest mega pozytywną energią i niesie niezwykle optymistyczne przesłanie. Piosenka jest wyjątkowa, ale i teledysk do niej też jest inny niż dotychczasowe teledyski zespołu.

Bohaterem klipu jest młody chłopak, uprawiający gimnastykę sportową.

Dochodzi on do spektakularnych sukcesów w swojej dziedzinie dzięki temu, że mocno wierzy w swoje marzenia i ciężko pracuje nad tym, by się spełniły. Daje to wymierne efekty – zostaje MISTRZEM!

Warto podkreślić, że w teledysku wystąpili trener – Mariusz Wroński i jego syn Filip – multimedalista, oraz wielokrotny reprezentant Kadry Narodowej Juniorów w gimnastyce sportowej.

Szymon Wydra & Carpe Diem rozpoczął swoją działalność w Radomiu w 1992 roku. W swoim dorobku posiada pięć albumów długogrających, z czego album „Bezczas” osiągnął status złotej, a później platynowej płyty.

Zespół jest zdobywcą najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego np.: Eska Music Awards w kategorii Artysta Roku, Złoty Dziób Radia Wawa – Przebój roku „Życie Jak Poemat”, Superjedynka Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu za nagranie najlepszej płyty – „Bezczas” – w kategorii Rock Mikrofon Popcornu – Wokalista Roku, Sopot TOPtrendy.

Do największych hitów zespołu należą: „Teraz Wiem (Do nieba nie chodzę)”, „Bezczas”,Życie Jak Poemat”, „Jak Ja Jej To Powiem”, „Pozwól Mi Lepszym Być”, „Gdzie Jesteś Dziś” czy „Całe Życie Grasz”.

ZOBACZ TELEDYSK
SZYMON WYDRA & CARPE DIEM – WARTO WIERZYĆ

[dropcap]KONKURS[/dropcap]

Wygraj album: Szymon Wydra & Carpe Diem “Warto Wierzyć” z autografem!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady dostępne na naszym profilu Facebook pod tym linkiem.

Konkurs trwa do 20 czerwca 2016 r. – ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dzień później na naszej stronie.
Życzymy powodzenia!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!