Wokalista Plateau debiutuje na…Madagaskarze – tym razem w zupełnie “niemuzycznej” roli.

Od 16 maja na blogu “Miejsce Za Miejscem” będzie można przeczytać codzienną relację z wyprawy Michała Szulima na Madagaskar- jedną z najbardziej egzotycznych wysp świata.

Na co dzień jest wokalistą i autorem tekstów w zespole Plateau (grupa wydała właśnie swój piąty album zatytułowany: “W związku z Tobą”), ale nie ogranicza się tylko do muzycznej aktywności.

Od dwóch lat, na autorskim blogu, pod adresem: www.MiejsceZaMiejscem.blog.pl, zamieszcza autorskie relacje ze swoich podróży- zarówno w dalekie jak i bliskie miejsca:

“Mocno wierzę w to, że niezależnie od tego, czy jest to Paryż, Rzym, czy też Pleszew i Koluszki- wszędzie tam można znaleźć miejsce: ciekawe, wspaniałe, magiczne…ale czasami irytujące, denerwujące nawet. Ale zapamiętywalne, jakieś. I o takich miejscach, które napotkałem podczas swoich podróży, chciałbym Wam opowiedzieć”.

Od 16 maja, za pośrednictwem bloga będzie można śledzić każdego dnia wyprawę Szulima na Madagaskar- “wyspę króla Juliana, lemurów, kameleonów, dzikich terenów i miejsc, w których biały człowiek ciągle jest sensacją”.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!