21 maja wystartuje V edycja cyklu koncertów plenerowych Radia ESKA pod szyldem „Letnia Scena ESKI”.

Tegoroczna trasa liczy rekordowe 20 koncertów, które zostaną zorganizowane w 16 polskich miastach. Pierwszy koncert odbędzie się w Ostrołęce. Tegoroczna Letnia Scena ESKI jest najbardziej rozbudowaną w historii tras plenerowych Radia ESKA.

Poza miastami, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzenia, po raz pierwszy koncerty zostaną zorganizowane m.in. w: Ostrołęce, Pile, Chorzowie, Wałbrzychu, Świdnicy, Kluczborku, Niepołomicach, Międzychodzie.

W V edycji Letniej Sceny ESKI weźmie udział kilkudziesięciu najpopularniejszych polskich artystów, których piosenki można usłyszeć na antenie Radia ESKA.

Będą to: Margaret, Sarsa, Agnieszka Chylińska, Kayah, Kasia Popowska, Agata Dziarmagowska, Dawid Kwiatkowski, Afromental, Feel, Najlepszy Przekaz w Mieście, Coma, Pectus, Red Lips, Blue Cafe.

Koncerty poprowadzą didżeje znani z anteny ogólnopolskiej Radia ESKA – m.in. Krzysztof „Jankes” Jankowski, Michał Hanczak, Rafał Adamczak, Michał Sobkowski.

– Letnia Scena ESKI cieszy się niesłabnących zainteresowaniem. Dowodzi tego liczba koncertów, które w tym roku organizujemy. Powoli nasza trasa staje się największą trasą koncertową w kraju – mówi Marcin Bachara, dyrektor marketingu w Promotor United Entertainment, odpowiedzialny za promocję Letniej Sceny ESKI.

– Plenerowe imprezy Radia ESKA to gwarancja dobrej zabawy przy dźwiękach najlepszych hitów znanych z naszej anteny. Cieszy nas, że docieramy do nowych miejsc i bawimy się ze słuchaczami z kolejnych polskich miast.

Wakacyjna trasa koncertowa zakończy się na początku września. Za organizację cyklu imprez odpowiada spółka Promotor United Entertainment, działająca w ramach Grupy ZPR Media.

Koncertom towarzyszyć będzie kampania promocyjna, która obejmie działania w Radiu ESKA i ESKA TV, na portalach: eska.pl.pl, eskaINFO.pl, miastownia.pl oraz mediach społecznościowych, a także w „Super Expressie”.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa / Atrakcje weselne