Norma Jean Martine zapowiedziała premierę pierwszej płyty. Album zatytułowany “Only In My Mind” ukaże się 9 września.

– Mój ojciec pochodzi z biednej rodziny włoskich imigrantów – wyznaje artystka.

– To on przekazał mi swoje wartości. Nauczył mnie, że na każdy sukces trzeba ciężko pracować. I nie oczekiwać, że wszystko będzie podane na talerzu.

Norma Jean Martine wychowała się w Middletown, godzinę jazdy od Nowego Jorku. Ze słynnym Broadwayem praktycznie u swych stóp, od najmłodszych lat pasjonowała się śpiewem. – Kiedy okazało się, że potrafię śpiewać, całe moje życie się zmieniło. Nareszcie miałam cel – wyznaje 25-latka.

Norma Jean Martine jednak nie tylko potrafi śpiewać, ale jej cudowny głos przywodzi na myśl takie legendy jak Bilie Holiday czy Janis Joplin. Zresztą, to po przeczytaniu biografii Janis Joplin został skomponowany jej pierwszy singel – “No Gold”.

Piosenkę z teledyskiem można sprawdzić poniżej. Numer powstał we współpracy z Joelem Pottem, współtwórcą hitu “Budapest” George’a Ezry i idealnie odzwierciedla miłość artystki do bluesa i soulu.

W swojej krótkiej karierze muzycznej Norma Jean Martine zdążyła już współpracować z Ronanem Keatingiem, Pablo Nouvelle oraz samym Burtem Bacharachiem.

Supportowała też koncerty Stevie’ego Wondera i Toma Odella, a ponadto występowała na Montreux Jazz Festival.

POSŁUCHAJ SINGLA
NORMA JEAN MARTINE – NO GOLD


POLUB NAS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa / Atrakcje weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!