Jeszcze nie opadły emocje po polskiej edycji show “Armin Only: Embrace”, a już czas na premierę najnowszej części flagowej kompilacji “A State Of Trance”.

Wielokrotnie nagradzanej i najlepiej sprzedającej się serii w historii muzyki klubowej. Trudno szukać popularniejszej kompilacji z muzyką elektroniczną, niż legendarne „A State Of Trance” Armina Van Buurena.

Od czasu ukazania się pierwszej odsłony w 2004 roku, po dzień dzisiejszy seria ta dostarcza słuchaczom najlepsze klubowe produkcje, przy których bawi się cały świat. Na festiwalach, domówkach, podczas uprawiania sportów czy jazdy samochodem.

W tym roku, czas na kolejną część oznaczoną numerkiem 2016. Tradycyjnie, zestaw składa się z dwóch płyt. Pierwszej nazwanej „On The Beach” i drugiej z podtytułem „In The Club”.

Całość stanowi 39 ekskluzywnych utworów, przygotowanych specjalnie na to wydawnictwo, między innymi od takich artystów jak Orjan Nilsen, Driftmoon, Alexander Popov, Mark Sherry, Estiva, Simon Patterson, M.I.K.E., Omnia, Rodg, Jorn Van Deynhoven czy Brian Kearney.

Dodatkowo, zupełnie nowe single Gaia i Rising Star, czyli flagowych projektów utytułowanego Holendra, a także zremiksowane wersje hitów z ostatniego albumu „Embrace”.

Armin Van Buuren po raz kolejny zabiera nas w muzyczną podróż i z całą pewnością znów stanie na wysokości zadania.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!