Wiemy, kto pojawi się na nowym singlu Britney Spears.

Przypomnijmy, że gwiazda szykuje się do premiery utworu “Make Me (Oooh)”.

Jak podaje niemieckie “Bravo”, w kawałku gościnnie udziela G-Eazy. Artystom nie udało się jednak dopasować grafików, by nakręcić wspólnie teledysk.

Piosenka miała ukazać się 20 maja, ale z uwagi na problemy techniczne, konieczne było przełożenie premiery. Jak już wcześniej zaznaczano, będzie to zupełnie zaskakujące nagranie, inne od tych, jakie artystka zazwyczaj tworzy.

Ostatni album Amerykanki, “Britney Jean”, pochodzi z listopada 2013 roku. Piosenkarka w 2015 roku wypuściła nowy singel, “Pretty Girls”, w którym rapuje Iggy Azalea.

4 grudnia 2015 roku G-Eazy wydał swoją najnowszą płytę, “When It’s Dark Out”, promowaną przez singel “Me, Myself & I” z gościnnym udziałem Bebe Rexhy. 25 sierpnia raper wystąpi w warszawskiej Progresji.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
PODZIEL SIĘ