“Szklany Sen” taki tytuł będzie nosił debiutancki album Sylwii Lipki, która od 2014 roku jest gwiazdą stacji telewizyjnej Disney Channel Polska.

Młoda artystka jest jedną z głównych prezenterek stacji, ostatnio miała okazję prowadzić własny program „I Love Violetta” czy reprezentować DCP w Wielkiej Brytanii oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu „Radio Disney Music Awards”.

Dodatkowo Sylwia propaguje liczne akcje dla młodzieżowej telewizji i jest najbardziej rozpoznawalną prezenterką. Co wiąże ją z muzyką? Od szóstego roku życia występuje na deskach teatrów muzycznych oraz na swoim koncie ma mnóstwo wyróżnień w konkursach wokalnych.

W 2015 roku dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce.

“W ciągu 19 lat mojego życia nagromadziłam w sobie sporo uczuć. Dokładniej, zajęło mi to 7710 dni, aby być gotową i móc przekazać Wam wszystkie emocje w 10 bardzo osobistych piosenkach, które znajdziecie na moim debiutanckim albumie.

Zastanawiacie się czemu “Szklany sen”? Nawiązuje do ekranów naszych telefonów i komputerów, dzięki którym przenosimy się do zupełnie innego, wirtualnego świata. Pełnego zagadek i nieścisłości, który jest zupełnie inny od rzeczywistości. Ale czy lepszy?”

“Chcę, żeby po przesłuchaniu mojego albumu każdy z Was uśmiechnął się do świata, uwierzył w siebie i zaczął pracować nad spełnianiem swoich marzeń. Bo Ty masz to coś, niech się dowie o tym świat!” – to słowa autorki płyty – Sylwii Lipki

Utwory na płycie:
1. Zobacz
2. Minął czas
3. Został tylko dzień
4. ChwiLOVE
5. Masz to coś
6. Szklany sen
7. Puzzle dwa
8. Shelter
9. Kilka słów
10. Zapomnieć chcę

Przypomnijmy, że Sylwia Lipka zajęła drugie miejsce w naszym plebiscycie “Najlepszy Debiut Roku 2015”, który odbył się w styczniu br.

Premiera albumu już 1 lipca br. Płyty można zamawiać m. in. na mymusicshop.pl

POSŁUCHAJ SINGLA
SYLWIA LIPKA – MASZ TO COŚ

POSŁUCHAJ SINGLA
SYLWIA LIPKA – ZOBACZ


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » blokady parkingowe / Dobre panele podłogowe

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
PODZIEL SIĘ