Już po raz 13. młodzi muzycy z województwa śląskiego będą mieli okazję spróbować swoich sił w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych “Żubrowisko”.

Zwycięzcy zagrają support przed gwiazdami wieczoru – LemON i Acid Drinkers. “Żubrowisko” to idealna okazja dla młodych zespołów do zaprezentowania się na scenie i zdobycia cennych nagród.

Zgłoszenia będzie można nadsyłać od 15 czerwca do 15 lipca br. Ostatecznie do przeglądu zakwalifikuje się sześć zespołów, których członkowie wezmą udział w warsztatach z gitary, perkusji i wokalu prowadzonych przez profesjonalnych muzyków.

XIII edycja festiwalu odbędzie się 3 września w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące k. Pszczyny. W tym roku impreza będzie biletowana – koszt wejściówki to jedynie 15 zł.

Bilety trafiły do sprzedaży, dostępne stacjonarnie w Pszczyńskim Centrum Kultury przy ul. Piastowskiej 1. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Pszczyński, Paweł Sadza oraz Burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol.

Organizatorami przeglądu są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz Cinematographer Productions.


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » blokady parkingowe / Dobre panele podłogowe

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!