Już za niecały miesiąc rozpocznie się Hej Fest, czyli cykl 18 wakacyjnych koncertów granych na szczycie Gubałówki i na Równi Krupowej przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Bilety na te wyjątkowe wydarzenia są już dostępne na platformie eBilet.pl i w salonach Empik. Wkrótce będą do nabycia także w kasach Polskich Kolei Linowych.

Koncerty w ramach Hej Fest będą dostarczać niezapomnianych wrażeń przez 10 wakacyjnych weekendów, od 26 czerwca do 11 września.

Na Gubałówce w Zakopanem, na najwyżej położonej w Polsce scenie z widokiem na Tatry wystąpią m.in.: Kult, Monika Brodka, Enej, Afromental, Mela Koteluk, Dawid Podsiadło, HappySad, Perfect, Lady Pank i Dżem.

Bilety można już nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl i w salonach Empik. Wkrótce będą dostępne także w biurach obsługi klienta oraz kasach zakopiańskich ośrodków Polskich Kolei Linowych (Kuźnice, Gubałówka, Kasprowy Wierch, Krupówki).

Ceny biletów zaczynają się od 25 zł.

Organizatorami Hej Fest są Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa Especto. Najważniejszą ideą festiwalu jest promocja zespołów dopiero walczących o uznanie publiczności, grających muzykę na wysokim poziomie, gotowych zaistnieć na scenie. Dlatego przed koncertem każdej gwiazdy jako supporty wystąpią wykonawcy wyłonieni w specjalnie zorganizowanym konkursie.

Zwycięzcy wybrani przez publiczność, internautów i jurorów zdobędą pieniądze na nagranie płyty lub teledysku (40 tys. zł dla zespołu, który zajął pierwsze miejsce) oraz 10 tys. zł (miejsce pierwsze) na trasę koncertową z jednym z festiwalowych zespołów. Fundatorem nagród są Polskie Koleje Linowe.

Hej Fest to cykl 18 koncertów, które będą grane w wakacyjne weekendy od 26 czerwca do 11 września na Gubałówce i Równi Krupowej. Organizatorami wydarzenia są  Polskie Koleje Linowe, Urząd Miasta Zakopane i agencja eventowa Especto.

Na Hej Fest wystąpią uznani polscy artyści. Główną ideą festiwalu jest promocja supportów – zespołów mniej znanych, ale gotowych by pokazać się szerszej publiczności.

Polskie Koleje Linowe to zakopiańska firma – największy w Polsce operator kolei górskich z 80-letnią tradycją, działający w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach (Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Mosorny Groń, Palenica, Góra Żar). Priorytetem PKL jest rozwój i podnoszenie jakości usług dla narciarzy i turystów. Firma zadeklarowała i planuje przeprowadzenie m.in. wielomilionowych inwestycji na Kasprowym Wierchu i Gubałówce. PKL są największym prywatnym pracodawcą na Podhalu, zatrudniającym ponad 200 osób. Prowadząc działalność zwracają szczególną uwagę na poszanowanie górskiej przyrody.


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » blokady parkingowe / Dobre panele podłogowe