„Na niby“ to tytuł pierwszego singla zapowiadającego debiutancki albumu Arka Kłusowskiego pt. „Mimowolnie“.

Jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia przez miniony rok pracował nad swoją pierwszą płytą.

Kłusowski jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje 11 utworów, które znajdą się na albumie. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W jednym z utworów pojawi się gościnnie także Wojciech Baranowski.

Premiera albumu „Mimowolnie“ planowana pod koniec 2016 roku. Jest to zapis bardzo osobistych doświadczeń młodego wokalisty, co nadaje płycie intymnego charakteru:

Nigdy nie interesowało mnie, by opowiadać o swoim życiu w plotkarskich portalach i kolorowych gazetach. Wolę mówić o sobie muzyką, którą tworzę – przyznaje Arek.

Ta płyta, to zbiór historii, które łączą się w jedną całość. Wszystkie utwory opowiadają o tym, co działo się w moim życiu przez dwa ostatnie lata. Ten album ma swój wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dla mnie jest jak książka, po którą – mam nadzieję – wiele osób zechce sięgnąć’

Michał Wasilewski z kolei zadbał, aby album był wyprodukowany na najwyższym, światowym poziomie. Wykorzystał w pracy swoje doświadczenia związane do tej pory głównie z elektronicznym brzmieniem, sprawiając, że jest to ambitny materiał, który z pewnością trafi również w gustach wymagających oraz wrażliwych słuchaczy.

Arek Kłusowski – wokalista pochodzący z Rzeszowa. Szerszej publiczności dał się poznać w III edycji The Voice of Poland, gdzie zachwycił jurorów swoją specyficzną barwą głosu i dotarł do finału. Jest absolwentem rzeszowskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica – klasa śpiewu solowego.

Pomimo młodego wieku prezentuje bardzo dojrzałe podejście zarówno do kompozycji, jak i tekstów. Na swoim koncie ma występy w kraju oraz za granicą. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali takich jak, m.in. Eurosong i Calzoni del Mondo we Włoszech, Kaunas Talent na Litwie czy Srebrna Jantra w Bułgarii. Wystąpił gościnnie na płycie obok takich artystów jak Kazik, Maria Sadowska, Natalia Sikora w projekcie polskich interpretacji utworów Tom’a Waits’a.

Arek spełnia się artystycznie również w teatrze. Od ponad roku występuje w jednej z głównych rół w spektaklu “Cohen Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii, podczas którego śpiewa na jednej scenie z Piotrem Machalica czy Krzysztofem Draczem. Brał także udział jako gość specjalny w spektaklach z piosenkami Edwarda Stachury w reżyserii Romana Kołakowskiego.

Na co dzień mieszka w Warszawie, jednak jest bardzo mocno związany ze swoim rodzinnym miastem, gdzie jako kierownik Rzeszowskiej Grupy Artystycznej organizował wiele wydarzeń kulturalnych.

POSŁUCHAJ SINGLA
AREK KŁUSOWSKI – NA NIBY


Tekst piosenki
Arek Kłusowski – Na Niby

W schemacie prostych zdań
Nie czytasz tak jak ja
Stawiasz kropkę zbyt często
A każda z moich fraz
Niedokończona myśl
Wybrzmiewa tonem dosadnym

To miał być ciąg
Ciąg dalszy nas
Popsuł się smak

Słyszę niebezpieczny wrzask
Stukot niebezpiecznych drgań
Zatrułem powietrze
Na niby ty
Na niby ja
/2x

W układach pół na pół
Definiujemy ból
Dławimy się resztą
Staje półśrodkiem się
Więdnę i schnę
Doskwierasz mi i pozbawiasz sił

Słyszę niebezpieczny wrzask
Stukot niebezpiecznych drgań
Zatrułem powietrze
Na niby ty
Na niby ja
/2x


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » blokady parkingowe / Parkiety, panele laminowane