MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleMęskie Granie powraca po raz szósty!

Męskie Granie powraca po raz szósty!
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ogólnopolska trasa Męskiego Grania, którego sponsorem jest Żywiec, na stałe wpisała się w kalendarz najlepszych miejskich wydarzeń koncertowych w Polsce. W tym roku po raz kolejny w sześciu polskich miastach odkryje przed publicznością nowe muzyczne oblicza wyłącznie polskich artystów i prowokować będzie do poszukiwania nowych brzmień. Pierwszy koncert odbędzie się 27 czerwca w Krakowie, ostatni w Żywcu – 29 sierpnia. W tym roku formuła Męskiego Grania po raz kolejny zyska nowy, bliższy odbiorcom wymiar. Tegoroczna idea wydarzenia „Moje Miasto” oddaje ducha miasta, docenia miejskość oraz lokalną społeczność. Trasa koncertowa poprzez wyjątkowe lokalizacje koncertów, miejskie atrakcje, a także repertuar artystów odwołujących się w swojej twórczości do miast staje się nieodłączną częścią współczesnej tkanki miejskiej, będąc jednocześnie zjawiskiem kultury w najlepszym wydaniu.

REKLAMA

Każdy koncert podczas Męskiego Grania to niezapomniane doświadczenie muzyczne dzięki pieczołowicie dobranym, najlepszym artystom z praktycznie każdej strony sceny muzycznej. To eklektyczne brzmienia, międzypokoleniowe zderzenia oraz niesamowita energia jaką tworzy publiczność wraz z artystami. W tym roku trasa koncertowa obejmie sześć miast: Kraków, Wrocław, Katowice, Warszawę, a wielki finał odbędzie się w Żywcu.

– Męskie Granie od samego początku było nierozerwalnie związane z miastem, dlatego w tym roku chcieliśmy jeszcze bardziej podkreślić niesamowity duch miasta – mówi Izabela Głodek, dyrektor marki Żywiec i Cydr. – Jak co roku lokalizacje, w których odbędą się koncerty, fascynują same w sobie, a kiedy wypełni je muzyka i ludzie, staną się pulsującym energią centrum miasta.

Materiały promocyjne partnera

Pełna lista artystów, którzy wystąpią podczas trasy koncertowej Męskie Granie 2015 zostanie ujawniona wkrótce. Wyłącznym sponsorem Męskiego Grania 2015 jest marka Żywiec. Tego lata Męskie Granie zagra w następujących miastach:
Kraków, 27 czerwca
Wrocław, 11 lipca
Katowice, 25 lipca
Poznań, 1 sierpnia
Warszawa, 18 sierpnia
Żywiec, 29 sierpnia

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA