Erith będzie reprezentować Polskę na europejskiej edycji Samsara Festivalu!

Jeszcze pół roku temu, kiedy jako Erith po raz pierwszy zagrała przed publicznością, nikt nie spodziewał się, że jej kariera nabierze aż takiego tempa!

Po dziesiątkach znakomitych koncertów klubowych i występach m.in. na Ars Cameralis, Alter Feście i Spring Breaku przyszedł czas na zagranicę! 10 lipca Erith zagra nad Balatonem na jednym z najważniejszych psychodeliczno-ambietnowych festiwali na świecie!

Organizatorzy europejskiej edycji Samsara Festivalu nie mogli wybrać lepiej! Erith, którą wielu dziennikarzy porównuje do szamanki, wciągającej muzyką do swojego magicznego świata, na pewno znakomicie odnajdzie się pośród wielkich drzew otaczających węgierski Balaton.

– To jest dla mnie niezwykłe uczucie i wyróżnienie, żeby móc zagrać na Samsarze! Jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno węgierskiej, jak i pierwotnej, himalajskiej edycji tego festiwalu! Na pewno będzie to interesujące doświadczenie i ogromna przygoda znaleźć się w jednym miejscu z tyloma ludźmi, którzy żyją w harmonii z naturą.

– Przyznaje Erith, która zagra tam 90-minutowy koncert na scenie Alternatywnej.

Na szczęście zanim wyjedzie na Samsarę będziemy mieli jeszcze w czerwcu kilka znakomitych okazji, aby usłyszeć ją w Polsce!

Już w najbliższy piątek o godzinie 18.30 Erith swoim występem rozpocznie czeladzką Industriadę, a dwie godziny później będzie już można ją zobaczyć w Zabrzu – gdzie zainauguruje Industrial Chillout w Szybie Maciej! Erith będzie też jedną z najważniejszych artystek pierwszej edycji Las Festivalu, którego idea jest całkiem zbliżona do Samsary. W lesie oddalonym o ok. 50 km od Wrocławia, pośród natury, na dwóch scenach, przez 3 dni odbywać się będą koncerty zespołów grających szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

To nie wszystko! Końcówka czerwca będzie dla młodej gliwiczanki też bardzo pracowita. W Noc Świętojańską (23.06) Erith zagra w Lublinie w ramach projektu Most Kultury, a dwa dni później będziemy mogli ją zobaczyć na Łódz Songwriters Festivalu!

Po poniedziałkowej premierze w Radiowej Czwórce, na YouTube dostępny jest już jej najnowszy utwór – Ānwèi! Wiemy też, że Ānwèi zostanie wykorzystany w filmie obyczajowym Pociecha, którego premiera kinowa odbędzie się najprawdopodobniej na jesień.

POSŁUCHAJ SINGLA
ERITH – ANWEI


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » podłogi drewniane

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!