Nowa piosenka z płyty 2015 Rihanny “Only If For A Night” w reklamie Diora [VIDEO]

Rihanna zaprezentowała nową piosenkę z nadchodzącej już ósmej płyty, tym razem częściowo w reklamie Diora.

Nowy kawałek “Only If For A Night” nie zaprezentowała sama artystka, lecz o nowej piosence Barbadoski poinformowali przedstawiciele firmy Diora. To właśnie w reklamie Diora z Rihanną wykorzystano fragment “Only If For A Night”.

Wprawdzie nie usłyszymy tu głosu wokalistki, a sam podkład muzyczny, to jednak Diora przekazuje dodatkowe informację, z których dowiadujemy się, że “Only If For A Night” Rihanny wyprodukował Midas. Utwór ma też otwierać nowy krążek, o którym sama RiRi tajemniczo mówi jedynie #R8.

Jeśli chodzi o samą reklamę Diora z Rihanną i fragmentem jej nowej piosenki, to w spocie gwiazdę możemy podziwiać jako mroczną arystokratkę. Materiał wyreżyserował Steven Klein.

Przypominamy, że do tej pory poznaliśmy trzy nowe piosenki Rihanny 2015 z jej ósmej nadchodzącej płyty: “Four Five Seconds”, “B*tch Better Have My Money” i “American Oxygen”.

https://www.youtube.com/watch?v=BGw9q8xppfg

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!