18 czerwca w warszawskim klubie Niebo odbędzie się Finał Projektu Heartbeats – wyjątkowego na skalę światową wydarzenia muzycznego, łączącego innowacyjną technologię z muzyką.

DJ i producent Piotr Bejnar zaprezentuje niezwykły live act, podczas którego wykorzysta rytm bicia ludzkich serc do tworzenia muzyki na żywo.

Na scenie obok Piotra Bejnara, wystąpią gwiazdy polskiej muzyki klubowej – m.in. Novika i Eltron John.

Projekt Heartbeats jest polską edycją globalnej kampanii Ballantine’s STAY TRUE STORIES. Jego celem jest ukazanie wyjątkowych ludzi, którzy realizują swoje największe marzenia w unikalny sposób.

Twarzą polskiej odsłony tej inicjatywy jest jeden z najciekawszych polskich DJ’ów i producentów muzyki elektronicznej – Piotr Bejnar. Artysta spełni swoje marzenie, po raz pierwszy miksując na żywo rytm bicia ludzkich serc z muzyką elektroniczną.

Od 5 maja do 9 czerwca, za pomocą specjalnej aplikacji, każda osoba pełnoletnia mogła stworzyć własny mix muzyczny oparty o rytm bicia własnego serca. Z nadesłanych zgłoszeń Bejnar wybrał najlepsze, które potem wykorzysta podczas imprezy Heartbeats, tworząc na żywo unikalny set muzyczny.

W sobotę 18 czerwca warszawski klub Niebo przeistoczy się w świątynię muzyki i obrazu, gdzie rytm nadadzą ludzkie serca. To one będą kształtować charakter tego wydarzenia. W specjalnym live akcie Piotr Bejnar zaprezentuje swoje utwory, które skomponuje specjalnie na tę okazję, najlepsze z aranżacji nadesłanych przez uczestników konkursu, a także włączy do zabawy uczestników wydarzenia.

Na scenie, poza Piotrem Bejnarem, wystąpią gwiazdy polskiej sceny klubowej, a zarazem jego serdeczni przyjaciele – Eltron John, duet Warsaw Calling oraz Novika i Mister Lex.

22.00-23.00 Eltron John
23.00-00.30 Warsaw Calling
00.30-00.45 Piotr Bejnar Live
00.45-02.45 Piotr Bejnar
02.45-04.00 Novika & Mr. Lex


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » podłogi dębowe