MUZOTAKTMUZYKANowy singielZnamy finalistów Must Be The Music. Wielki finał już w niedzielę!

Znamy finalistów Must Be The Music. Wielki finał już w niedzielę!
Z

REKLAMA
REKLAMA

Już w niedzielę wielki finał 9. edycji “Must Be The Music”. Zobaczcie kto zawalczy o 100 tysięcy złotych i występ na Polsat SuperHit Festiwal 2015. Gwiazdą odcinka będzie Jessie Ware. 

REKLAMA

Grupy Roots Rockets i Reggaeside dołączyły do składu finału dziewiątej edycji “Must Be The Music”. Ostatni odcinek zobaczymy w niedzielę (24 maja).

Decyzją widzów w finale muzycznego show Polsatu zobaczymy Ninę Karpińską, Katarzynę Góras, Justynę Sawicką oraz 14-letniego wirtuoza gitary Marcina Patrzałka.

Na scenie zaprezentują się także zespoły Reggaeside oraz Rotts Rockets, którzy otrzymali Dziką Kartę przyznawaną przez fanów show na facebooku. O nagrodę główną powalczy także zespół Black Radio, laureat Dzikiej Karty RMF FM.

Poniżej możecie zobaczyć półfinałowe występy wszystkich finalistów. A już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie dowiemy się kto wygra 100 tysięcy złotych i zaprezentuje się już za tydzień na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie. Kto według was ma największe szanse na wygraną?

Przypomnijmy, że gościem specjalnym wielkiego finału dziewiątej edycji “Must Be The Music” będzie Jessie Ware.

 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA