10 września bieżącego roku w Mysłowicach już po raz trzeci odbędzie się festiwal Behind The Trees.

Organizatorzy ogłosili line up imprezy – wśród wykonawców znaleźli się m.in. Illusion, Reni Jusis i Jamal.

Przez cały ubiegły tydzień na oficjalnej stronie www.behindthetrees.pl organizatorzy ogłaszali kolejnych wykonawców mysłowickiego festiwalu.

10 września na terenie Słupna Park wystąpią: Illusion, Reni Jusis, Jamal, Ścianka Solo, Bownik, Natalia Moskal oraz Milky Wishlake.

Trwa już także sprzedaż biletów na tegoroczną edycję festiwalu. Trzecia edycja festiwalu, który odbywa się w klimatycznym miejscu jakim jest SŁUPNA PARK w Mysłowicach pod koniec lata z pewnością przyciągnie prawdziwych fanów muzyki.

Do nostalgicznego miasta często nazywanego „polskim Manchesterem” zawitają artyści, którzy zagwarantują muzyczną ucztę na najwyższym poziomie.

Na dwóch poprzednich edycji Behind The Trees zagrali: Artur Rojek, Kaliber 44, Smolik, The Dumplings, Organek, Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K, Warsaw Bombs, Rita Pax i Pogodno. Obie poprzednie edycje Behind The Trees zostały bardzo dobrze przyjęte przez środowiska muzyczne i dziennikarskie.

Trzecia edycja Behind The Trees odbędzie się 10 września bieżącego roku na terenie Słupna Park w Mysłowicach.


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » chłodnie warszawa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!