Ewa Szlachcic – utalentowana wokalistka i pełna scenicznej energii białostoczanka – wydaje swój nowy, przebojowy singiel zatytułowany „Wracam”.

Tekst, do muzyki skomponowanej przez samą artystkę, napisała Katarzyna Nadzieja Węgrzyn (znana m.in ze współpracy z Grażyną Łobaszewska), a produkcją muzyczną zajął się polsko-francuski producent – Filip Kuncewicz.

Do tytułowego singla powstał, z niezwykle ciekawie opowiedzianą historią, teledysk, który został nakręcany w rodzinnym mieście artystki w Białymstoku w scenerii pięknego późnobarokowego Pałacu Branickich.

„Pewnego dnia zadzwoniła do mnie Katarzyna Węgrzyn mówiąc, że widziała mój występ w telewizji i bardzo chciałaby napisać dla mnie tekst piosenki.

W tym czasie chodziła mi po głowie pewna melodia i uznałam, iż nowy tekst i waśnie ta melodia to znakomita okazja do nawiązania współpracy.

Tak powstał utwór „Wracam”, który jest ponadczasową historią, niełatwego związku między dwojgiem ludzi, opowiedzianą z perspektywy nas – kobiet” – opowiada wokalistyka.

„Cieszę się również, iż mogłam wyprodukować teledysk do tego singla przy współpracy z moim rodzinnym miastem” – dodaje.

Nowy utwór zostanie wydany cyfrowo już 29 czerwca i będzie jednym z singli zapowiadających debiut fonograficzny Ewy Szlachcic w Wytwórni artCONNECTION music.

Ewa Szlachcic – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka – jest laureatką Międzynarodowego Festiwalu “Carpathia”, zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu “Pejzaż Bez Ciebie”.

Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz solowym singlem „Karuzela”, który rozbrzmiewał w wielu polskich rozgłośniach radiowych. Partnerem i Mecenasem Produkcji teledysku do singla „Wracam” jest miasto Białystok.

ZOBACZ TELEDYSK
EWA SZLACHCIC – WRACAM


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble na wymiar gniezno