MUZOTAKTMUZYKANowy singielMåns Zelmerlöw jest największym faworytem przed finałem konkursu piosenki Eurowizja 2015.

Måns Zelmerlöw jest największym faworytem przed finałem konkursu piosenki Eurowizja 2015.
M

REKLAMA
REKLAMA

Måns Zelmerlöw jest największym faworytem przed finałem konkursu piosenki Eurowizja 2015. Tak przynajmniej twierdzą sami Szwedzi powołując się na liczby z serwisu muzycznego Spotify. Żaden finalista nie był tyle razy słuchany w całej Europie!

REKLAMA

To, kto wygra Eurowizję 2015 rozstrzygnie się w sobotę wieczorem. Do finału zakwalifikowało się 27 wykonawców, w tym Monika Kuszyńska.

Jednak szwedzkie media już teraz analizując, która z piosenek jest najczęściej wyszukiwana i odsłuchiwana w internecie, twierdzą, że konkurs wygra… przedstawiciel Szwecji.

I tak na 27 tegorocznych finalistów, piosenka “Heroes” Månsa Zelmerlöwa jest najczęściej odsłuchiwana w Spotify. Podobne statystyki można wyczytać z Itunes.

Teraz to wszystko tylko zgadywanie, gdybanie i spekulacje, ale to fantastyczne uczucie wiedzieć, że ludziom w całej Europie podobają się te dźwięki– powiedział Måns Zelmerlöw gazecie “Dagens Nyheter”.

Szwedzi ubolewają jedynie, że mimo fantastycznej scenografii, występ Zelmerlöwa jest stosunkowo rzadko wyszukiwany na Youtube. To zaledwie milion odsłon, gdy tymczasem występ włoskiego trio Il Volo ma tam aż 26 milionów wejść.

[quote_center]ZOBACZ TELEDYSK Måns Zelmerlöw “Heroes”[/quote_center]

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA