The Answer, hard rockowa petarda z Północnej Irlandii, powraca w sierpniu do Polski, aby zagrać koncert w warszawskiej Proximie.

To zespół, który nie boi się łączyć dźwięków zainspirowanych tak klasycznymi zespołami jak Led Zeppelin, Free, AC/DC czy The Black Crowes z graniem typowym dla XXI wieku.

Nie używa przy tym przestylizowania czy powielania starych schematów. Ich utwory są świeże, przebojowe, pozbawione pretensjonalności. To znakomity „mainstreamowy” rock z ogromną klasą i szczyptą nostalgii.

Grupa powstała w 2000 roku i ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów: “Rise” (2006), “Everyday Demons” (2009), „Revival” (2011), „New Horizon” (2013) oraz „Raise A Little Hell” (2015).

Debiutancka płyta została okrzyknięta mianem “najlepszego brytyjskiego debiutu dekady” przez czasopismo Classic Rock.

Formacja zrobiła piorunujące wrażenie nie tylko na miłośnikach klasycznego rocka i dziennikarzach, ale również i na innych artystach – do fanów The Answer zaliczają się między innymi Jimmy Page (Led Zeppelin) i Joe Elliott (Def Leppard).

17 czerwca ukazała się specjalna, rocznicowa edycja albumu „Rise”, a będzie ją wspierać trasa koncertowa, w ramach której 7 sierpnia zespół zagra w warszawskim klubie Proxima!


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble gniezno

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!