Mans Zelmerlow – Perfectly Damaged

Szósta studyjna płyta doskonale znanego, lubianego i wielokrotnie występującego w Polsce szwedzkiego piosenkarza, kompozytora i aktora musicalowego, Månsa Zelmerlöwa. Na krążku nie mogło oczywiście zabraknąć piosenki “Heroes”, którą szwedzki artysta wygrał w swojej ojczyźnie eliminacje do konkursu piosenki Eurowizji 2015 w Wiedniu.

Numer “Heroes” zanotował również inne sukcesy. Piosenka zdobyła szczyty szwedzkich list serwisów Spotify i iTunes, oficjalnej listy singli po drugiej stronie Bałtyku. Singel z tym kawałkiem dwa razy pokrył się w Szwecji platyną. Måns napisał przebój razem z renomowanymi w Szwecji autorami piosenek – Linneą Deb, Antonem Malmberg Hård af Segerstadem i Joyem Debem.

Måns Zelmerlöw to w Szwecji postać powszechnie znana. Co więcej, zalicza się go do czołówki najbardziej wpływowych Szwedów, choć nie przekroczył jeszcze trzydziestki. Zelmerlöw ma za sobą udział w szwedzkim “Idolu” i tamtejszej wersji “Tańca z gwiazdami”. Jako gość pojawił się też w polskiej edycji drugiego z wymienionych show. W naszym kraju występował wielokrotnie, w programach telewizyjnych, na festiwalach, a także na koncertach plenerowych (Hity na czasie). Jego singel “Cara Mia” pokrył się w Szwecji podwójną platyną. Sukcesami były też role Månsa Zelmerlöwa w musicalach “Grease” oraz “Footloose”.

Wydawca: Warner Music Poland
Data premiery: 2015-06-08

[quote_center]Mans Zelmerlow – Perfectly Damaged[/quote_center]

1. Stir It Up
2. Heroes
3. Someday
4. Live While We’re Alive
5. Let It Burn
6. Should’ve Gone Home
7. Fade Away
8. Hearts Collide
9. The Core Of You
10. Unbreakable
11. Kingdom In The Sky
12. What’s In Your Eyes Feat. Tilde Vinter

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!

PRZEGLĄD RECENZJI
Produkcja płyty
Teksty piosenek
Kompozycje muzyczne
Singiel promujący
mans-zelmerlow-perfectly-damagedNajlepsze utwory: Heroes