pobierz
pobierz
pobierz

W sobotę na Gubałówce zagrał Lady Pank, a w niedzielę Kamil Bednarek. Mimo deszczowej pogody publiczność dopisała, a koncerty przebiegały w gorącej atmosferze.

– Energia była niesamowita – przyznał wokalista zespołu Lady Pank Janusz Panasewicz na zakończenie sobotniego koncertu.

– To jedno z najpiękniejszych miejsc na koncert, jakie widziałem. Koniecznie muszę tu wrócić – powiedział Kamil Bednarek podczas niedzielnego koncertu.

Zespół Lady Pank tradycyjnie już rozpoczął swój występ utworem „Mała wojna”, nie mogło zabraknąć również „Na co komu dziś” i „Tańcz głupia tańcz”. Zgromadzeni na Gubałówce fani usłyszeli też wiele utworów z najnowszej płyty zespołu „Miłość i władza”, która ukazała się w ramach jubileuszu 35-lecia Lady Pank.

Kamil Bednarek zaśpiewał swoje największe hity z płyty „Jestem”, takie jak „Cisza”, a także „Chwile jak te”, „Sailing” – oba z najnowszej płyty „Oddycham”. Artysta dziękował publiczności za wspaniałą zabawę, ciesząc się z energetycznego koncertowania na Gubałówce w Zakopanem.

Przed występem każdej z gwiazd widzów rozgrzewały dwa supporty. W sobotnim, niezwykle wyrównanym starciu zmierzyły się Sayes i Holly Blue, a w niedzielę o głosy publiczności i jury walczyli Roots Rockets i SoFresh. Do kolejnego etapu Festiwalu Supportów przeszli Sayes i Roots Rockets. To oni zawalczą o nagrody ufundowane przez Polskie Koleje Linowe m.in. o 40 tys. zł na nagrania w studiu lub realizację teledysku.

Atrakcją festiwalu Hej Fest są twórcy, ale także najwyżej położona scena w Polsce na wysokości aż 1123 m n.p.m., na Gubałówce, skąd rozpościera się niesamowity widok na Tatry i Zakopane.

– Koncerty na takim poziomie napełniają publiczność i artystów niezwykłą energią. To widać, nawet w przypadku niesprzyjającej pogody. Na Gubałówce zachwyca nie tylko muzyka, ale także widok na panoramę Tatr. Cieszymy się, że uczestnicy tak dobrze się bawią, że przybywają do nas całe rodziny z dziećmi. Zależy nam na tym, żeby przybliżać dzieciom i młodzieży ideę festiwali muzycznych, dlatego wstęp dla osób do 12 roku życia jest bezpłatny – mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu Polskich Kolei Linowych S.A.

W sumie podczas festiwalu Hej Fest odbędzie się aż 18 koncertów, na których wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki. 23 lipca (w sobotę) na Gubałówce zagra IRA, a 24 lipca (w niedzielę) wystąpi Zakopower. Jeszcze przez 6 wakacyjnych weekendów usłyszymy m.in. zespół Perfect, Dawida Podsiadło, Enej, LemON, Melę Koteluk, Dżem. Imprezy rozpoczną się o godz. 17:30, ale na Gubałówce w świetnej atmosferze można spędzić cały dzień.

Bilety na te wyjątkowe wydarzenia można nabyć już od 25 zł, za pośrednictwem platformy eBilet.pl, w salonach Empik, a także w biurach obsługi klienta oraz kasach zakopiańskich ośrodków Polskich Kolei Linowych (Kuźnice, Gubałówka, Kasprowy Wierch, Krupówki). Organizatorami festiwalu Hej Fest są Polskie Koleje Linowe, Miasto Zakopane i agencja eventowa Especto.


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble pod zabudowe gniezno

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ