Już od 28 lipca w sklepach sieci Media Markt i Saturn będzie można kupić debiutancką płytę Hollie Stephenson w promocyjnej cenie.

Krążek wschodzącej gwiazdy sceny muzycznej to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników soulowych brzmień. Hollie Stephenson odkryta 7 lat temu niezwykle utalentowana piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów zachwyca niesamowitą barwą głosu.

19-latka z charakterystyczną chrypką, często nazywana nową Amy Winehouse, wyróżnia się wśród innych młodych gwiazd świata muzyki wyjątkową dojrzałością muzyczną.

Pod opieką Dave’a Stewarta, jej menagera i producenta znanego m.in. z zespołu Eurythmics Hollie, nagrała album z piosenkami nawiązującymi do stylu największych gwiazd bluesa, jazzu i soulu. Płytę promują single Sunday Morning, Pointless Rebelion oraz Lovers Game.

Debiutancki krążek został entuzjastycznie przyjęty w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie znawcy docenili wyjątkową lekkość i zrozumienie charakteru muzyki retro soul przez Hollie.

Również polscy krytycy zwracają uwagę na ogromny talent i potencjał piosenkarki, która jest na początku muzycznej kariery i z pewnością nagra jeszcze niejeden zapadający w pamięć kawałek.

Debiutancka płyta Hollie Stephenson dostępna jest jedynie w sklepach sieci Saturn oraz Media Markt. Dla wszystkich wielbicieli soulowych brzmień, którzy powinni w swojej kolekcji mieć płytę Hollie przygotowana została specjalna promocja.

Już od 28 lipca krążek będzie można kupić w sklepach Media Markt oraz Saturn w niższej cenie – 39,99 zł. Warto się spieszyć – promocja obowiązuje tylko do 3 sierpnia!


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble pod zabudowe gniezno

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!