Futurelight przerywa ciszę i powraca z nową EP-ką, której premiera jest odbyła się 25 lipca.

Inspiracje zespołu indie rockiem, elektroniką, alt rockiem oraz synthpopem udowadniają, że w muzyce jest jeszcze sporo do rozegrania.

Po EP-kach „Better Place” oraz „Futurelight EP” (pochodzący z niej utwór „Lust” został wykorzystany w koreańskiej reklamie marki Converse) grupa prawie na rok zamknęła się w studiu nagraniowym, w poszukiwaniu własnego, synthrock’owego brzmienia.

Owocem sesji nagraniowych jest kolejna ep-ka zatytułowana „Between Our Hearts”. Wydawnictwo promuje singel „Back To You”.

Futurelight ma na koncie m.in. występ na Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival, a od niedawna ich utwory zagościły w kilku rozgłośniach radiowych. Obecnie planowana jest jesienna trasa koncertowa, obejmująca największe miasta w Polsce.

Zespół Futurelight tak pisze o sobie: “Cztery żywioły, cztery światy, cztery punkty widzenia. Łączy nas cel – udowodnić, że choć w muzyce „nagrano już wszystko”, nadal można stworzyć utwory, które brzmią świeżo.

Takie, które na nowo, mogą poruszyć serca słuchaczy. Nieważne, kim jest każdy z nas. Nieważne czym się inspirujemy. Ważne kim jesteśmy razem.

ZOBACZ TELEDYSK
FUTURELIGHT – BACK TO YOU


POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » meble pod zabudowe gniezno