W najbliższą niedzielę, 7 sierpnia, w warszawskim klubie Proxima wystąpi znakomity hard rockowy zespół z Irlandii Północnej – The Answer.

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej rocznicowe wznowienie debiutanckiej płyty „Rise” z 2006 roku, która ukazała się w 17 czerwca. A jeszcze w tym roku usłyszymy zupełnie nowy materiał zespołu.

Album „Solas” ukaże się 14 października, a za jej produkcję odpowiada, podobnie jak to było przy „Rise”, duet Andy Bradfield / Avril Macintosh. Dziś zespół zdradza jego okładkę.

The Answer to zespół, który nie boi się łączyć dźwięków zainspirowanych tak klasycznymi zespołami jak Led Zeppelin, Free, AC/DC czy The Black Crowes z graniem typowym dla XXI wieku. Nie używa przy tym przestylizowania czy powielania starych schematów.

Ich utwory są świeże, przebojowe, pozbawione pretensjonalności. To znakomity „mainstreamowy” rock z ogromną klasą i szczyptą nostalgii.

Formacja zrobiła piorunujące wrażenie nie tylko na miłośnikach klasycznego rocka i dziennikarzach, ale również i na innych artystach – do fanów The Answer zaliczają się między innymi Jimmy Page (Led Zeppelin) i Joe Elliott (Def Leppard).

17 czerwca ukaże się specjalna, rocznicowa edycja debiutanckiego albumu „Rise” (2006), którą będzie wspierać promocyjnie trasa koncertowa, w ramach której 7 sierpnia zespół zagra w warszawskim klubie Proxima!

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele podłogi

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!