Należąca do reżysera Buza Luhrmanna wytwórnia House of Icona we współpracy z RCA Records wydaje ścieżkę dźwiękową do naszpikowanego muzyką serialu The Get Down!

Album The Get Down: Original Soundtrack From The Netflix Original Series dostępny będzie w Apple Music przez miesiąc od 12 sierpnia, a następnie trafi do sprzedaży fizycznej.

12 Sierpnia serial będzie dostępny w serwisie Netlix na całym świecie, także w Polsce. Wyprodukowany przez Luhrmanna i Nasa, The Get Down: Original Soundtrack From The Netflix Original Series zawierać będzie zarówno muzykę z serial, jak i utwory z repertuaru takich artystów jak Nas, Miguel, Christina Aguilera, ZAYN, Leon Bridges, Jaden Smith, Raury i inni.

Dodatkowo do pracy przy płycie udało się pozyskać także legendarnego Grandmaster Flasha i Nile’a Rodgersa. Pozostali twórcy i pełna tracklista płyty zostanie ogłoszona w najbliższym czasie.

„Płyta jest wprowadzeniem do wielu styli i gatunków muzycznych, jakie można usłyszeć w The Get Down. To historia Nowego Jorku z lat 70-tych, dekady tak twórczej, jak i chaotycznej” mówi Luhrmann.

„W serialu wykorzystujemy klasyki, jak i współczesne kawałki – czasami łącząc je w jedną wspólną mapę muzyki. Zaszczytem dla mnie jest zaangażowanie w tej projekt muzyków z tak różnych biegunów muzycznych”.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele podłogi