Największe przeboje disco polo, najpopularniejsi wykonawcy i niesamowity, imprezowy klimat – tak właśnie zapowiada się tegoroczna edycja „Disco pod żaglami”!

Już w piątek 12 i sobotę 13 sierpnia w Mrągowie, startuje największa na Mazurach impreza dla fanów muzyki disco.

W połowie sierpnia Mrągowo już po raz 4. z rzędu stanie się gorącym punktem na festiwalowej mapie Polski. Zabawa „Disco pod żaglami”, jak co roku odbędzie się w amfiteatrze nad malowniczym jeziorem Czos. Przez dwa dni miłośnicy muzyki disco polo oraz dance będą mogli na żywo podziwiać największe gwiazdy obu gatunków.

W piątek 12 lipca, już od godziny 19:30 będzie można liczyć na sporą dawkę muzki disco polo. Dobrą zabawę i mnóstwo tanecznych hitów zapewnią formacja After Party, Małgorzata Główka z zespołem CamaSutra, Markus P, Łobuzy, Extazy, Marcin Siegieńczuk, okrzyknięty najlepszym debiutem w kategorii muzyki dance zespół MeGustar, Andre oraz roztańczeni Freaky Boys.

Gwiazdą wieczoru tego dnia będzie znany z mega hitu „Ona tańczy dla mnie” i „Wypijemy Popłyniemy” zespół Weekend.

Następnego dnia imprezy, czyli w sobotę 13 lipca roztańczony klimat zapewnią zespół Boys, Etna, D-Bomb, Basta, Mejk, Fanatic, Jorrgus, Mariusz Kalaga, Gesek, czy znana z hitu „I tak kocham Cię” grupa Maxx Dance.

Bilety na „Disco pod żaglami” dostępne są na stronie www.ebilet.pl lub www.discopodzaglami.pl.

Do nabycia są także specjalne wejściówki VIP, które umożliwiają posiadaczom liczne udogodnienia, takie jak miejsca w najlepszej lokalizacji w Amfiteatrze, vis a vis sceny, wejście na BACKSTAGE (zaplecze sceny) z możliwością osobistego spotkania gwiazd czy zaproszenie na Afterparty. Dzieci do 12 roku życia będące pod opieką rodziców lub opiekunów mają bezpłatny wstęp na wszystkie koncerty.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » pisanie prac magisterskich

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!