Pamiętacie hit “Małe szczęścia”? Kuba Badach i Robert Janson powracają!

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

– Przez przypadek zostałem zaproszony do tej inicjatywy. Robert wysłał mi utwór demo, który był świetny. Stwierdziłem, że może po latach znowu coś nagramy – mówił Kuba Badach.

Prawie 20 lat minęło, kiedy Kuba Badach wspólnie z Robertem Jansonem nagrali wielki przebój “Małe szczęścia”. – Kawał historii, nie spodziewaliśmy się tamtego sukcesu – wspominał Badach.

W sobotę, 13 czerwca artyści ponownie wystąpią razem. Tym razem w Poznaniu, w scenerii Jeziora Maltańskiego, gdzie odbędzie się widowisko “Przygotuj się na miłość”, poświęcone błogosławionemu Edmundowi Bojanowskiemu. Muzykę specjalnie na tę okazję skomponował lider zespołu Varius Manx Robert Janson. Na maltańskiej scenie wystąpią m.in. Viola Brzezińska, Marek Kaliszuk i właśnie Kuba Badach, który zaśpiewa m.in. utwór “Pierwszy wiarę w sercu noszę”. Jego prapremiera odbyła się na antenie radiowej Jedynki!

[quote_center]POSŁUCHAJ “MAŁE SZCZĘŚCIA”[/quote_center]

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...