Publiczność dopisała – piątkowy występ zespołu Enej oglądała rekordowa liczba widzów! W sobotę zagrał Afromental, któremu towarzyszył licznie zgromadzony fan klub.

Już w najbliższy weekend na najwyższej scenie w Polsce pojawią się Perfect i Dawid Podsiadło.

Wspaniałej atmosferze podczas koncertów sprzyjała pogoda. Publiczność reagowała entuzjastycznie śpiewając razem z wykonawcami.

– Człowiek w górach nabiera pokory do natury – powiedział na rozpoczęcie koncertu Enej wokalista Piotr Sołoducha.

Grupa zagrała przede wszystkim utwory z płyty Paparanoja, wśród których znalazł się „Kamień z napisem love” – piosenka pojawiła się także podczas bisów.

W czasie koncertu Afromental bardzo aktywna była duża reprezentacja fan klubu zespołu, która pojawiła się na Gubałówce wraz z transparentami. Zespół spektakularnie rozpoczął swoje wystąpienie – podczas pierwszego utworu „Mentalhouse” wystrzelono petardy.

– Na naszych koncertach wszyscy skaczą i uczestniczą w występie! – zachęcali publiczność liderzy zespołu Afromental Wojciech Łozowski i Tomasz Lach.

– Dziękujemy i kibicujemy wszystkim supportom! Dobrze pamiętamy czasy, gdy sami graliśmy przed gwiazdami – dodali.

Przed pojawieniem się każdej z gwiazd widzów rozgrzewały dwa supporty. W tym tygodniu, w piątek, publiczność Hej Fest mogła posłuchać jednego z nich już od godz. 15.00. Bibobit zagrał na Krupówkach wywołując entuzjastyczne reakcje spacerowiczów.

W piątkowym starciu Festiwalu Supportów Bibobit zwyciężył z zespołem Łosoś, a w sobotę Kapela Hanki Wójciak pokonała So Fresh. Zespoły walczą o nagrody ufundowane przez Polskie Koleje Linowe m.in. o 40 tys. zł na nagrania w studiu lub realizację teledysku.

ZOBACZ ZDJĘCIA
ENEJ i AFROMENTAL NA GUBAŁÓWCE

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » pomoc w pisaniu prac licencjackich