MUZOTAKTDisco PoloMagda Narożna - wokalistka zespołu Piękni i Młodzi na okładce "CKM"

Magda Narożna – wokalistka zespołu Piękni i Młodzi na okładce “CKM”
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zdjęcie Magdy Narożnej z zespołu Piękni i młodzi zdobi lipcowy numer magazynu “CKM”. Wokalistka grupy disco-polo po raz pierwszy wzięła udział w sesji dla magazynu dla panów. W środku znajdziemy więcej zdjęć piosenkarki.

Grupa Piękni i Młodzi zyskała duża popularność po udziale w programie “Must Be The Music”. Jurorom szczególnie spodobała się właśnie Magdalena Narożna i podczas oceniania grupy mówili głównie właśnie o wokalistce formacji.

REKLAMA

Elżbieta Zapendowska podczas castingu stwierdziła, że Grupa Piękni i Młodzi podoba się jej bardziej niż formacja Weekend. Z kolei Kora stwierdziła, że jej najbardziej podoba się charyzmatyczna Magda.

Jestem bardzo zadowolona z propozycji, którą dostałam. Jest to dla mnie niesamowite wydarzenie, bo nie każdej kobiecie CKM proponuje sesję zdjęciową. Dzień przed planowaną sesją nerwy dały o sobie znać i z wrażenia nie przespałam nocy. Cieszę się jednak że ekipa, która realizowała zdjęcia była tak sympatyczna i bardzo mi pomogła, abym czuła tam się swobodnie. Mam nadzieję, że efekty będą oszałamiające” – komentowała swój udział w sesji dla “CKM” Magda Narożna w rozmowie z seriwsem disco-polo.info.

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiały promocyjne partnera

[quote_center]POSŁUCHAJ – “ONA JEST TAKA CUDOWNA”[/quote_center]

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA