“Nieiskotne” to pierwszy singel z nadchodzącej płyty Tego Typa Mesa “Ała”, dziesiątej w dorobku artysty. Nagranie z udziałem Izy Lach właśnie trafiło do sieci.

– Muzyka Andrzeja “Fonai” Pieszaka z Furii Futrzaków każe wstać i bujać się od pierwszej sekundy, ale Mes idzie pod prąd parkietowym skojarzeniom – czytamy w komunikacie wydawcy.

– Czy jesteś zły i smutny, czy raczej zbyt przejęty sobą – możesz liczyć na kota. Kot, przez “psiarzy” często wyśmiewany za małą użyteczność w domu, okazuje się bezcennym doradcą Mesa, nauczycielem dystansu. Podobne zdanie ma Iza Lach, której kilka autorskich wersów i chóry doskonale uzupełniły utwór.

“Nieiskotne” oddala Mesa od klasycznego hip hopu, a zbliża do jego bohaterów z Outkast i Jamiroquai. Klip, nie mniej oryginalny niż muzyka, nakręcono na ulicach Los Angeles i piaskach Kalifornii.

Wideo można sprawdzić poniżej.

“Ała.” to album, który połączy tropy “Kandydatów na szaleńców” i “T.B.Z.D.” – po kolejnych singlach można się zatem spodziewać czegoś kompletnie innego. Premiera albumu 4 listopada.

We wrześniu 2014 roku ukazała się czwarta płyta w karierze Izy Lach – “Painkiller”.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » pożyczka za darmo

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!