Od poprzedniej płyty Good Charlotte minęło 6 lat, a brzmi, jakby to było wczoraj.

Cameron Diaz jest szalenie dumna z męża Benjiego Maddena i albumu, jaki stworzył z bratem Joelem i resztą kapeli. Wiadomo, żona jest subiektywna, ale fani powinni podzielić jej zdanie. „Youth Authority” to klasyczne, pop-punkowe Good Charlotte.

Przebojowe, energiczne, kalifornijskie i zaskakująco młodzieńcze.

Amerykanie celują w numery do gremialnego śpiewania, stąd sporo „łoouuułoo” (najlepsze w zestawie to skoczne „Makeshift Love” z przytupem oraz mocne, stadionowe „War”).

Wciąż lubią również pohałasować na gitarach, niezmiennie potrafią pisać ultrachwytliwe refreny i większość ich piosenek można dopełnić klipem z udziałem dzieciaków na deskorolkach bądź BMX-ach.

Nieco gorzej radzą sobie w balladach (są miałkie, tendencyjne, nijakie), ale te nigdy nie były ich mocną stroną. Wyjątek w zestawie stanowi „ciągnięta” przez Simona Neila z Biffy Clyro, akustyczno-smyczkowa power-ballada „Reason to Stay”.

Oczywiście, obiektywnie rzecz biorąc „Youth Authority” brzmi dość przestarzale. Good Charlotte nie próbują bowiem odświeżyć swego stylu czy podrasować go i dopasować do współczesnych mód, co w sumie im się chwali.

Trzeba też mieć świadomość, że to muzyka dla młodych, trochę gniewnych. Dla tych mniej popularnych w szkole, niemogących się dogadać z rodzicami, wzdychających do ładniejszej dziewczyny/chłopaka.

Dojrzalszy słuchacz niewiele znajdzie tu dla siebie. Nie zmienia to faktu, że to solidny zestaw potencjalnych hitów.

Tracklista:

1. Life Changes
2. Makeshift Love
3. 40 Oz. Dream
4. Life Can’t Get Much Better
5. Keep Swingin’ (Feat. Kellin Quinn)
6. Reason To Stay (Feat. Simon Neil)
7. Stray Dogs
8. Stick To Your Guns Interlude
9. The Outfield
10. Cars Full Of People
11. WAR
12. Moving On

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » ogrodzenia gniezno

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!