Wygraj bilety na Behind The Trees 2016!

Behind The Trees 2016
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Illusion, Reni Jusis i Jamal na Behind The Trees 2016. Znamy cały line up!

10 września bieżącego roku w Mysłowicach już po raz trzeci odbędzie się festiwal Behind The Trees. Organizatorzy ogłosili line up imprezy – wśród wykonawców znaleźli się m.in. Illusion, Reni Jusis i Jamal.

Przez cały ubiegły tydzień na oficjalnej stronie www.behindthetrees.pl organizatorzy ogłaszali kolejnych wykonawców mysłowickiego festiwalu.

10 września na terenie Słupna Park wystąpią: Illusion, Reni Jusis, Jamal, Ścianka Solo, Bownik, Natalia Moskal oraz Milky Wishlake. Trwa już także sprzedaż biletów na tegoroczną edycję festiwalu.

Trzecia edycja festiwalu, który odbywa się w klimatycznym miejscu jakim jest SŁUPNA PARK w Mysłowicach pod koniec lata z pewnością przyciągnie prawdziwych fanów muzyki. Do nostalgicznego miasta często nazywanego „polskim Manchesterem” zawitają artyści, którzy zagwarantują muzyczną ucztę na najwyższym poziomie.

Na dwóch poprzednich edycji Behind The Trees zagrali: Artur Rojek, Kaliber 44, Smolik, The Dumplings, Organek, Katarzyna Nosowska, Bisz B.O.K, Warsaw Bombs, Rita Pax i Pogodno.

Obie poprzednie edycje Behind The Trees zostały bardzo dobrze przyjęte przez środowiska muzyczne i dziennikarskie.

Trzecia edycja Behind The Trees odbędzie się 10 września bieżącego roku na terenie Słupna Park w Mysłowicach. Ruszyła już sprzedaż biletów: https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/27455/behind-the-trees-illusion-reni-jusis-jamal-scianka-

[dropcap]KONKURS[/dropcap]

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl – do wygrania dwa podwójne bilety na Behind The Trees 2016!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady:
1. Polub fanpage Behind The Trees
2. Polub fanpage MUZOTAKT.pl
3. Odpowiedz na pytanie: Kiedy odbyła się pierwsza edycja festiwalu Behind The Trees?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 sierpnia 2016r. pod adresem: redakcja@muzotakt.pl

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 września br.
Życzymy powodzenia!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!