Sylwia Lipka w serialu Disney Channel. Zobacz klip “Czego pragniesz”

Sylwia Lipka w serialu Disney Channel. Posłuchaj singla
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

STAR DARLINGS: Życzenia do spełnienia

Nowa animowana seria już dziś na antenie Disney Channel. Tytułowy utwór „Czego pragniesz?” wykonała Sylwia Lipka – wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej.

„Czego pragniesz?” to premierowa piosenka pochodząca z animowanej serii „Star Darlings: Życzenia do spełnienia”. W wersji polskiej zaśpiewała ją Sylwia Lipka, popularna YouTuberka i wokalistka.

Młoda artystka znana jest m.in. z programu Disney Channel „I love Violetta”, wystąpiła również w kampanii promującej serial „Soy Luna”, a także relacjonowała rozdanie muzycznych nagród RDMA2016 z czerwonego dywanu prosto z Los Angeles w Kalifornii.

Disney Channel zaprasza do Gwiezdnej Krainy, gdzie Star Darlings – grupa przyjaciółek z Gwiezdnej Akademii, przeżywa przygody zupełnie nie z tej ziemi. Obdarzone gwiezdnymi talentami dziewczyny wspólnie tworzą zespół muzyczny.

Świat Star Darlings to magiczne miejsce. Jego mieszkańcy pomagają spełniać życzenia wysyłane ze Świata Życzeń, jak nazywają Ziemię. To niełatwe i często niebezpieczne zadanie. Lady Stella, przełożona Gwiezdnej Akademii, cierpliwie uczy i inspiruje swoje uczennice, nastoletnie Star Darlings, z których każda ma również swoje własne, najważniejsze w życiu, życzenie do spełnienia.

PREMIERA SERIALU „STAR DALINGS: ŻYCZENIA DO SPEŁNIENIA” 22 SIERPNIA W DISNEY CHANNEL. NOWE ODCINKI CODZIENNIE O 7:25 i 13:25 TYLKO W DISNEY CHANNEL.

POSŁUCHAJ SINGLA
SYLWIA LIPKA – CZEGO PRAGNIESZ?

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » skup motocykli Gdańsk

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!