MUZOTAKTMUZYKANowy singielBuslav: Drugi singiel już dostępny!

Buslav: Drugi singiel już dostępny!
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Na oficjalnym kanale youtube Buslava oraz w serwisach streamingowych pojawił się utwór “Running on high”, będący drugim singlem zapowiadającym debiutancki album artysty.

Już wkrótce ogłoszona zostanie jesienna trasa koncertowa Buslava, którą poprzedzą trzy występy w Niemczech (21-23.09.2016), w tym udział w Reeperbahn Festival.

REKLAMA

Buslav ma już na swoim koncie bogate międzynarodowe doświadczenie, występował m.in. na Zandari Festa oraz Mu:Con w Korei Południowej, Songwriting Music Camp w ramach Tallin Music Week w Estonii czy Exit Festival w Serbii.

Supportował również BERNHOFTa oraz Hiatus Kaiyote. “Running on high” obrazuje mash up video zrealizowany przez Trenta Jaklitscha i zmontowany przez samego Buslava.

Materiały promocyjne partnera

Jeszcze w tym roku na rynku pojawi się debiutancki album artysty zawierający 11 wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu. Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów.

Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania jego autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki.

Zbliżający się debiutancki album to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.

POSŁUCHAJ SINGLA
BUSLAV – RUNNING ON HIGH

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » żyto rubin

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA