Selena Gomez vs. Justin Bieber: Po czyjej jesteś stronie?

Selena Gomez vs. Justin Bieber
fot. Mat Hayward / Kevin Winter, Getty Images (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Bieber i Selena Gomez kłócą się i posuwają się zbyt daleko?! Fani na całym świecie w szoku!

Jeżeli dopiero teraz dołączacie do milionów ludzi, którzy z lekkim zaskoczeniem w weekend obserwowali ostrą wymianę zdań między byłymi partnerami, mamy przykrą wiadomość.

Justin Bieber sam zakończył pyskówkę w komentarzach, bo… skasował swoje konto na Instagramie. Jednak nic straconego. Oto, co Was ominęło.

1. Justin Bieber zaczął spotykać się z nową dziewczyną. Kolejna piękna długonoga u jego boku to Sofia Richie (tak, to córka Lionela Richie).

Pierwsze zdjęcia pary powstały zaledwie kilka dni później, po tym jak Biebera sfotografowano nagiego w towarzystwie półnagich kobiet, jak kąpali się w morzu.

2. Wściekłe fanki Biebera przepuszczają hejterski atak na Sofię Richie, a przykre komentarze pod adresem jej i gwiazdora zalały jego Instagram, gdy tylko wrzucił wspólne zdjęcie.

Justin Bieber
Screen z Instagrm.com/justinbieber

3. Bieber gani fanów. Generalnie, nie podoba mu się, że ktoś krytykuje “bliskie mu osoby”, więc jeśli przytyki się nie skończą to zablokuje konto jako prywatne i już nikt nie będzie oglądał jego zdjęć (jakie to straszne!)

Justin Bieber
Screen z Instagrm.com/justinbieber

4. Selena Gomez, choć latami nie komentowała wyskoków swojego byłego, z jakichś powodów postanowiła to zrobić teraz. Napisała pod zdjęciem Biebera, że nie ma prawa wściekać się na swoich fanów. A jak mu się nie podoba co piszą pod zdjęciami, to może niech przestanie wrzucać takie zdjęcia. Poza tym związek tworzy dwoje ludzi, a nie dwoje ludzi i miliony followersów, więc tym bardziej bezsensowne są kolejne wspólne posty z nową ukochaną.

5. Bieber delikatnie mówiąc się wkurzył i odpisał Selenie Gomez: “To takie zabawne oglądać ludzi, którzy sami wykorzystali mnie, aby zwrócić na siebie uwagę, jak teraz pouczają innych. To smutne”.

6. Potem wkurzyła się Selena Gomez i publicznie wytknęła swojemu byłemu niewierność.

To zabawne, jak ci, którzy wielokrotnie zdradzali, śmią teraz wytykać palcem tych, którzy byli zawsze wspierający i pełni wybaczenia. Nic dziwnego, że fani się wściekli. To smutne – napisała.

7. Bieber nie pozostawił posta bez odpowiedzi. Zarzucił Selenie Gomez, że w temacie zdrad to ona wie więcej, bo to ONA ZDRADZAŁA JEGO. Z kim? Uwaga z Zaynem Malikiem:

Ja zdradzałem… O! Zapomniałem o tobie i o Zyanie [Zayn Malik z One Direction – przyp. red.]

8. Do dyskusji włącza się Hailey Baldwin, była dziewczyna Biebera, córka Stephena Baldwina, która wrzuciła post (już go skasowała) o tym, że “powinno się brać odpowiedzialność za swoje czyny” i “żeby nie manipulować sytuacją, aby tylko przedstawić się w lepszym świetle, bo prawda i tak zawsze wyjdzie na jaw”. A potem jeszcze mu dołożyła, bo przestała go śledzić w social mediach, a on nie pozostał jej dłużny i też kliknął “unfollow”.

9. Tymczasem Selena Gomez zaczęła trollować Biebera w sieci. Piosenkarka wrzuciła do sieci ogromną liczbę zdjęć z fanami, aby pokazać że ona fanów to szanuje i uwielbia i na pewno niczego nie będzie im zabraniać. Polubiła też sporo fanpage’y poświęconych jej samej i jej relacji z fanami oraz zdjęć, na których jej fani udowadniają, że jest lepsza od Biebera.

https://www.instagram.com/p/BJIGLSUAzEc/

10. A żeby było jeszcze ostrzej… Selena Gomez przestała obserwować Biebera na Instagramie. Chwilę po tym, kiedy to on postanowił kliknąć znaczący przycisk “unfollow”.

Jesteś w drużynie Biebera? Czy w zespole Gomez? Głosuj w naszej sondzie poniżej i daj nam znać, kto ma rację w tej bardzo poważnej walce.

[polldaddy poll=”9503654″]