MUZOTAKTMUZYKANowy singielBarry Gibb - posłuchaj nowego utworu twórcy legendarnej grupy BEE GEES!

Barry Gibb – posłuchaj nowego utworu twórcy legendarnej grupy BEE GEES!
B

REKLAMA
REKLAMA

Znana jest już data premiery najnowszej solowej płyty ostatniego żyjącego członka Bee Gees – Barry’ego Gibba.

Krążek „In The Now” ukaże się 7 października i wszyscy, którzy zamówią go już teraz na iTunes otrzymają do natychmiastowego pobrania utwór tytułowy.

REKLAMA

Podobnie jak założona z braćmi Robinem i Maurice’m legendarna formacja, nowy album Barry’ego też ‘pozostaje w rodzinie’ – utwory na niego artysta napisał razem z synami Stephenem i Ashley’em.

Album wyprodukowany przez Barry’ego i Johna Merchanta będzie drugim solowym dziełem artysty i pierwszym od czasu ostatniej płyty studyjnej Bee Gees z roku 2001 roku.

To powrót w blask reflektorów właściciela jednego z najbardziej charakterystycznych głosów w historii muzyki pop, rock i R&B.

12 Utworów na płytę nagranych zostało w Miami wraz z ekipą, która towarzyszyła Barry’emu podczas jego ostatniej trasy koncertowej w 2014 r.

Jako producent/kompozytor, Barry Gibb odegrał kluczową rolę w tworzeniu najważniejszych płyt takich artystów jak Barbra Streisand (‘Guilty’), Dolly Parton i Kenny Rogers (‘Islands In The Stream’) czy Dionne Warwick (‘Heartbreaker’).

Razem z Robinem, Mauricem i Andy’m, bracia Gibb umieścili na szczycie listy Billbaordu aż 19 płyt, w tym aż 6 kolejnych płyt z rzędu, dorównując tym samym Beatlesom.

POSŁUCHAJ SINGLA
BARRY GIBB – IN THE NOW

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » tanie nasiona siewne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA